Nová generace
středa, 8. duben 2015 10.03

Jak dám Bibli spolužákovi?

Napsal(a) 

bible ng
Co se stane, když se rozdá téměř dvacet tisíc Biblí NG? Objedná se dalších dvacet tisíc. Máme nové zásoby Biblí k rozdávání.

Takže, jak dám Bibli spolužákovi?

 

  1. Vytipuji vhodnou příležitost - Vánoce jsou první volba, ale pokud jsou až za dlouho nebo se rozhodnu dát Bibli osobně jednomu člověku, popřemýšlím o vhodném momentu.
  2. Objdenám si Bibli. Zde. Pokud mám problém Bible zaplatit nebo se chci předzásobit, podám žádost o grant na F-nadaci. Zaplatí 40% nákladů na pořízení evanglizačních materiálů. Také můžu podniknout nějakou fund-raisingovou akci.
  3. Během celého procesu se modlím za příjemce a plánuji, jak dárek prezentovat. Někteří napíší dopis nebo věnování, jiní přidají i obal. Zvláště na Vánoce se hodí Bibli zabalit do dárkového papíru a přidat visačku se jménem.
  4. Odhodlám se a předám Bibli. Po předání se znovu modlím, aby Bůh otvíral příležitosti se k tomu vrátit a aby jednal se srdcem dotyčného člověka.
  5. Napíšu svědectví na stránky NG. Rádi uslyší, co se děje.

Bible je Boží slovo, které samo o sobě pracuje. Někdy nemáme příležitost s lidmi mluvit, ale Bůh je skrze Bibli může oslovit sám. Máme mnohá svědectví o tom, že lidé Bibli otevřou, když čelí situacem ve svém životě, kdy s nimi nemůžeme být. Proto nebojme se dávat Bible spolužákům, i když je neotevřou teď. Jednou ji najdou.

Naposledy změněno středa, 8. duben 2015 10.40
Jste zde: Domovská stránka NG a škola Jak dám Bibli spolužákovi?