Nová generace
úterý, 18. srpen 2015 11.32

Co je Nová generace?

Napsal(a) 

Ahoj všichni,

protože se blíží začátek školního roku, nebude na škodu si zopakovat, co vlastně je Nová generace a jak funguje! Zároveň bych chtěla všechny povzbudit, aby si prohlédli stránky a zjistili, co se na nich nabízí.

 

Následující text je přebraný z manuálu pro vedoucí skupinky Nové generace, která je ke stažení na stránkách NG+:

Školy a univerzity jsou úžasným misijním polem! Jsou jediným společným poutem celé budoucí společnosti. Premiéři, milionáři a lidé, udávající směr zítřka, studují vedle drogově závislých, prostitutek a kriminálníků zítřka. Ale Ježíš je všechny miluje. Ježíš je chce zasáhnout. Ale jak to bude schopen udělat?
Bude to schopen udělat skrze zapálené Ježíšovy následovníky, jako jsi ty a tví přátelé, kteří jsou na své škole nebo univerzitě ochotni skrze modlitbu vyvýšit jeho jméno a kteří budou sdílet evangelium s co největším počtem lidí!
Cílem Nové generace je toto: inspirovat, vyzbrojit a pomoci tobě jako studentovi vyvýšit Ježíše na tvé škole nebo univerzitě!
Abychom tohoto cíle dosáhli, členy Nové generace podporujeme skrze místní, národní a mezinárodní konference, skrze různé internetové materiály, zpravodaje, skrze sdílení a rozšiřování nápadů a svědectví, skrze budování již rozšířené mezinárodní sítě a v neposlední řadě skrze zasílání užitečných pomocných materiálů.
Nová generace také pomáhá studentům zakládat školní skupiny, které se zaměřují na modlitby a tvořivou evangelizaci. Pomůžeme ti a tebe a tvou skupinu vytrénujeme v evangelizaci a vůdcovství. Věříme, že to na své škole nebo univerzitě dokážete!
Společně s mottem „Moje škola – moje zodpovědnost" Nová generace také podporuje a spolupracuje s dalšími organizacemi na společném závazku zlepšovat prostředí škol, a to skrze povzbuzování svých členů a skupin, aby se nebáli postavit drogám, násilí a rasismu.
Hlavní kazatelé v Nové generaci jsou sami studenti! Jako organizace s tebou jednoduše chceme být při tom, když bude Boží láska zasahovat tvou školu nebo univerzitu, a to právě skrze tebe a tvou skupinu!

Naposledy změněno úterý, 18. srpen 2015 11.44
Jste zde: Domovská stránka NG a škola Co je Nová generace?