Nová generace
středa, 6. leden 2016 15.41

Megáč

Napsal(a) 

Megáč se říká mládežnickému setkání, které se koná v Křesťanském centru v Českém Těšíně. Sejdou se při něm mládežníci i z okolních sborů, jako třeba z Havířova nebo Ostravy. První prosincový pátek se takový jeden Megáč konal a tým NG byl u toho, aby se podělil s tím, co se děje na naší frontě.

Ve chvalách nás vedli brněnští Connect Worship, také hosté z jihu tady na severu. 

Dany Kunášek, který letos celý rok věnoval dobrovolnické práci pro NG, rozboural ledy tím, že jsme si zahráli hru založenou na kámen, nůžky, papír. Pak se podělil o svědectví ze svého působení v NG. Ukazoval fotky svého kamaráda, který měl v létě křest a ke Kristu se dostal skrze jeho službu. Vyprávěl o lidech, kteří se rozhodli nasadit a jaké příběhy na svých školách zažívají.

 Kuba Treml se zase sdílel o službě NG na vysokých školách a o své touze zažít, jak se služba na vysokých školách rozšiřuje.

Petr Rattay poté kázal a povzbuzoval k aktivnímu zapojení do služby na škole, motivoval z Písma Boží výzvou: "Koho pošlu, kdo půjde." 

Nakonec jsme se modlili za to, aby Bůh jednal v životech mládežníků a jednal v celé oblasti, rozdávali jsme USB náramky s materiály NG a prodávali Bible na rozdávání.

Katka

 

 

Naposledy změněno středa, 20. leden 2016 13.48