Nová generace
středa, 25. březen 2015 00.00

NG Sušice slaví narozeniny Doporučený

NG Sušice slaví narozeniny By Ardfern (Own work) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0) or GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html)], via Wikimedia Commons

Holky ze Sušice napsaly, co pro ně znamená být členem skupinky NG... Nechte se povzbudit!

Anet: Pomohlo mi to navázat bližší každodenní vztah s Bohem. K navazování vzájemných vztahů mi pomohl i modlitební kolotoč, který nás, alespoň myslím, sbližuje. Dostali jsme spoustu „NG Nových zákonů", což mě nakoplo k mluvení se spolužáky o Bohu... Na škole jsme prožili několik uzdravení. Přidali se k nám někteří další studenti, jiní se přišli jen podívat. Vidím, že Bůh skrze nás jedná a je s námi i ve škole.

Sváťa: Pán si nás spojil do nádherné jednoty, ve které jsme předtím nebyly a do srdcí nám vložil touhu po změně v našich městech, hlavně na našem gymplu v Sušici, kam chodíme (teď už rádi)... společně jsme založily NG... Další měsíce byly ve znamení modliteb, osobních bojů a zkoušek, což přetrvává do dnešního dne. A vůbec se tomu nedivím. Každý, kdo to myslí s Bohem vážně, tohle zažívá... Do zápisníku, kam si píšu nejrůznější zážitky s Bohem, jsem si v těch dnech zapsala: "Je čas darovat celý svůj život Bohu a být ochotná platit cenu za svou proměnu. Změna v Evropě závisí na proměně života každého z nás. Otevřeme společně svá srdce pro našeho Krále a nechme se naplnit Jeho svatým ohněm. Staňme se Jeho Bohatýry!"

Ivanka: NG mi opravdu pomáhá. Obohacuje to můj modlitební život a každodenní vztah s Bohem. Už nemám ani takový problém bavit se se spolužáky o duchovních věcech. Dostali jsme NG Bible, které můžeme rozdávat, aby se ostatní mohli dozvědět o Bohu... Zjistila jsem, že pro Boha není nemožné, aby uzdravoval skrze kohokoliv, skrze mě i tebe. Modlím se za lásku k lidem a On mi ji opravdu dává. Mám radost, že někteří žáci i učitelé se nás ptají na různé věci ohledně naší víry. NG je taková moje další rodinka. Navzájem se povzbuzujeme a napomínáme v lásce. Duch svatý je na škole s námi, dává nám sílu, pomáhá nám a nese nás. Je to skvělé! Nebojte se do toho jít taky.

Bláňa: Rok NG na sušickém gymplu byl (nejen) pro mne opravdu požehnaný. Týká se to hlavně mé třídy. Asi na deseti spolužácích je vidět, že je Bůh opravdu zajímá. Pán mi dává odvahu, příležitosti a slova k mluvení s nimi. Cítím, že se změnilo i ovzduší v celé škole. Velká většina lidí je otevřena k mluvení o Bohu, o tom, co děláme (občas se někdo přijde podívat na naše schůzky), no, koukaj, koukaj... To, že se scházíme s ostatními a konečně děláme ve škole něco smysluplného, mi pomáhá vůbec do školy chodit :-).

 

Naposledy změněno středa, 25. březen 2015 11.43
Jste zde: Domovská stránka Svědectví NG Sušice slaví narozeniny