Nová generace
úterý, 26. květen 2015 15.34

Veršíky před školou Doporučený

NG z brněnského gymplu vídeňka se rozhodli udělat něco pro své spolužáky. Nechali proto vytisknout přes 500 záložek s verši z Bible a rozdávali je před školou. Zdá se to jako drobnost, ale může to být semínko zasazené v srdci člověka, kterému potom Bůh dává vzrůst. Může to být potvrzení pro věřícího, že Bůh mu je stále nablízku nebo to může být odpověď na otázku hledajícího ,,Bože, opravdu jsi?" Bůh si používá maličké lidi a maličké věci ke své slávě aby zahanbil ty velké. Nekouká se nečinně na nás z vrchu, ale koná. Má to smysl :-)

Bezprostřední pocity z rozdávání:

"Rozdali jsme jich docela dost. Lidi si je docela brali, i když ne tak ochotně jako perníčky. V průběhu dne jsem jich viděla spoustu poničených na zemi, to mě mrzelo, když vezmu v potaz nejen naši snahu, ale i peníze... I přes to všechno mám v Bohu naději, že si to dokáže použít způsobem, o kterém ani netušíme."

"Přijde mi dobré když tak člověk pomalu zabíjí svůj strach a lennost pro Boží věci. Takže se z toho raduju i já. Teď už vkládám svou důvěru v Boha, že on dokoná to, k čemu si nás uschopnil."

Anička

Naposledy změněno středa, 3. červen 2015 10.40
Jste zde: Domovská stránka Svědectví Veršíky před školou