Nová generace
pondělí, 13. červen 2016 20.53

Jsem svědectvím na své škole - Petr Doporučený

Jsem svědectvím na své škole - Petr "Never give up" by Jasonctillmann licensed under CC BY 3.0

Ahoj všichni! Být svědectvím na své škole je náročná práce. Jsme rádi, když se s námi sdílíte o svých bojích a vítězstvích, protože jste povzbuzením nejen nám, ale i ostatním. Tentokrát nám napsal Michael (jeho e-mail je redakčně upravený).

Už na vaší přednášce na Brodfestu jste pro mě byli velkým povzbuzením. U nás na škole už sice byla modlitební skupina (a jsem za ní velice rád), ale v občas upadáme trochu do pasivity. Když jste mluvili, nebylo to úplně příjemné, protože jsem věděl, že potřebujeme začít něco dělat. 

Nejvíce mě nadchly ty Nové zákony, a tak se je teď snažíme rozdávat. Jedna spolužačka měla nějaké zdravotní a psychické potíže. Modlil jsem se a nakonec jí dal ten Nový zákon. Velmi jí to potěšilo a věřím, že i pomohlo. Od té doby máme spoustu rozhovorů a nedávno byla dokonce i u nás na mládeži, kde se jí moc líbilo. Stále se za ní a mnoho dalších spolužáků modlím.

Co se týče naší skupinky, tak se scházíme stále dva. Občas je to trochu složitější. Velice rád bych se skupině a naší škole věnoval intenzivněji, ale občas mi to dělá problémy. Určitě potřebujeme stále modlitby.

Rád bych ještě dodal jak moc mě povzbudil Dan. Je to fajn popovídat si s někým, kdo je přibližně v mým věku a má už mnoho zkušeností s modlitební skupinkou na škole. Taky jsem viděl, jak se nechává vést Bohem a spoléhá na něj.

Moc děkuju za vaší návštěvu. Vážím si vaší práce a musím říct, že to má cenu. 

Díky Michaeli za zprávu a drž se!

Naposledy změněno pondělí, 13. červen 2016 21.45
Jste zde: Domovská stránka Svědectví Jsem svědectvím na své škole - Petr