Nová generace
pátek, 24. červen 2016 13.36

Jsme svědectvím na škole - Sušice Doporučený

Ahoj všichni! Konec školního roku se blíží, ale to nám nebrání zveřejnit další svědectví o skupinkách na škole. A pokud i vy máte s čím se podělit, rozhodně nám dejte vědět, jak se vám minulý školní rok dařilo, co jste podnikli a jaké máte ohlasy... Znovu se nám ozvali členové skupinky NG ze Sušice (zpráva redakčně krácena):

Na NG se stále věrně scházíme každý den kromě pondělí + ve středu na obědovou přestávku. Už jsme ale všichni dosti vyčerpaní koncem školního roku, takže se těšíme, až nabereme dech a znovu skočíme do práce na skupince ve škole. Já ale budu příští rok v maturitním ročníku, nastal mi tedy nejvyšší čas skupinku oficiálně předat.

Utekly Velikonoce a my jsme udělali další akcičku na gymplu. Tentokrát bez jídla. Sestavily jsme velikonoční tajenku s krátkým textem o Velikonocích, a pokud chcete, můžete si ji vyzkoušet na konci zprávy vyluštit. Vyhodnotili jsme vyplněné a odevzdané kousky a vylosovaly jsme pět studentů, kteří dostali malé odměny. Myslím, že to byla moc příjemná akce a rádi si podobnou někdy zopakujeme. Pan ředitel byl vstřícný a tajenka se mu očividně líbila, za což jsme moc vděční. V květnu (tuším) nás přijel navštívit Tomáš Řehák se svou přednáškou na téma AIDS, sex a vztahy. Paní a páni profesoři nahnali do sálu skoro celý gympl a tak jsme si vyslechli tříhodinové povídání skvělého přednášejícího. Kdo už jste Tomáše někdy zažili, víte, že je to neuvěřitelně vtipný člověk, který ví, co říká a proč, to říká. Učitelka, která na něho od nás dostala doporučení, byla mile překvapena a spokojená.

Začali jsme se občas scházet venku, protože na slunci je veseleji než v zastíněné třídě. Hráli jsme hry a studenti zvědavě pokukovali a ptali se. Také jsme začali sledovat mezinárodní dny a snažili jsme se na sebe právě skrze tyto dny upozornit. Byly to například: mezinárodní den vzhlížení k obloze nebo mezinárodní den čokoládové zmrzliny.

Naposledy změněno pátek, 24. červen 2016 13.43
Jste zde: Domovská stránka Svědectví Jsme svědectvím na škole - Sušice