Nová generace
pátek, 14. říjen 2016 20.59

Další zpráva ze Sušice Doporučený

Další zpráva ze Sušice By Nissan0 - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=12617196

Ahoj všichni!

Jsou místa, kde se dějí neuvěřitelné a věci a jsou nám povzbuzením. Znovu jsme slyšeli od holek ze Sušice a tohle nám napsaly (zpráva do světa redakčně krácena):

Protože se NG rozrostlo o nové členy z církve, není už možné zvládat některé věci tak, jak fungovaly (občas i nefungovaly) doteď. Nemůžeme se scházet všichni na školní chodbě, protože bychom způsobili komplikace v „dopravě" po škole.

Musíme program přizpůsobovat věkovým kategoriím (rozpětí osmi let gymnázia je poměrně hodně) a nakonec, čím více lidí, tím zpravidla více zmatku. Minulý rok jsme řešili otázku našich priorit. Letos je naší hlavní a jedinou prioritou škola.

Chceme se zaměřit na školu a evangelizaci. Scházíme se třikrát týdně: v pondělí ráno na modlitební, ve středu dopoledne na krátký program a v pátek odpoledne na hlavní program NG. Jak se tato novinka bude vyvíjet dál, to uvidíme. První možnost aktivity máme na den učitelů, 5. října. O tom, jak dopadly naše plány, se dozvíte v další zprávě do světa.

Před dvěma lety jsme nakoupili 500 Biblí Nové generace. Dnes mám doma čtyři. Díky Bohu za tolik rozdaných Biblí! Na druhou stranu, už nemáme, co rozdávat. Budeme tedy přemýšlet o dalším nákupu. Modlete se, prosím, ať máme moudrost a přízeň.

Za NG Sušice Anna 

Naposledy změněno pátek, 14. říjen 2016 21.23
Jste zde: Domovská stránka Svědectví Další zpráva ze Sušice