Magazín
NG a škola

NG a škola (44)

 

čtvrtek, 31. srpen 2017 16.46

Ahoj všichni,

doufám, že jste si o prádzninách odpočinuli a nabrali sílu na mnohých skvělých prázdninových akcích. A že se s tou silou vrhnete do díla!

Proč?

Protože "moje škola je moje zodpovědnost". Náš Spasitel nás poslal do celého světa, abychom kázali evangelium všemu stvoření. A lidé na naší škole jsou stvoření a potřebují slyšet evangelium. Tak proto.

úterý, 27. červen 2017 14.12

Ahoj všichni!

Za tým NG bych chtěla poděkovat všem, kdo se zapojili do práce na školách v České republice. Věříme, že vaše služba není marná. Tento školní rok jsme v rámci NG pracovali na 40 školách a univerzitách, což je skvělé, ale zároveň je před námi stále obrovská výzva. V každém z našich měst jsou stovky, tisíce a někde i deseti tisíce studentů, ke kterým se evangelium nedostane.

pondělí, 13. únor 2017 11.43
čtvrtek, 15. září 2016 13.20

První víkend v září jsme se sešli jako NG, abychom společně zahájili nový školní rok. A jaké to bylo? Účastníci byli povzbuzeni ke sdílení evangelia na své střední nebo vysoké škole zcela v duchu NG - spousta legrace, modliteb, ale také praktického vyučování a sdílení nápadů a tipů. Rozhodně to byl povedený rozjezd nového školního roku. 

čtvrtek, 11. srpen 2016 20.22

Prázdniny se přehouply do druhé půlky a chtě nechtě začínáme přemýšlet o tom, jaký bude nový školní rok. Také Nová generace se chystá Back to School.

středa, 6. leden 2016 15.41

Megáč se říká mládežnickému setkání, které se koná v Křesťanském centru v Českém Těšíně. Sejdou se při něm mládežníci i z okolních sborů, jako třeba z Havířova nebo Ostravy. První prosincový pátek se takový jeden Megáč konal a tým NG byl u toho, aby se podělil s tím, co se děje na naší frontě.

Ve chvalách nás vedli brněnští Connect Worship, také hosté z jihu tady na severu. 

pátek, 28. srpen 2015 16.34


Na začátku školního roku určitě čekáte, co se bude dít ve škole. Změnil se vám učitel na angličtinu nebo na matematiku? Nebo dokonce třídní. Každý školní rok se něco málo změní, ale potřeba ostatních lidí slyšet evangelium zůstává stejná. Stejně jako naše motto: „Moje škola, moje zodpovědnost." Na tom se nic nemění.

úterý, 18. srpen 2015 11.32

Ahoj všichni,

protože se blíží začátek školního roku, nebude na škodu si zopakovat, co vlastně je Nová generace a jak funguje! Zároveň bych chtěla všechny povzbudit, aby si prohlédli stránky a zjistili, co se na nich nabízí.

středa, 8. duben 2015 10.03

bible ng
Co se stane, když se rozdá téměř dvacet tisíc Biblí NG? Objedná se dalších dvacet tisíc. Máme nové zásoby Biblí k rozdávání.

Takže, jak dám Bibli spolužákovi?

pondělí, 20. říjen 2014 13.00

Ahoj, chtěla bych připomenout dvě nohy, na kterých stojí služba Nové generace. Jednou je modlitba a druhou evangelizace. Jedna bez druhé jsou slabé a skupinka kulhá. Kde jinde najdete inspiraci, sílu a lásku ke svým spolužákům a učitelům, než na modlitbách? A k čemu jsou modlitby, které nejsou provázené akcí?

Strana 1 z 4
Jste zde: Domovská stránka NG a škola