Magazín
Novinky

Novinky (78)

 

bible-ngsAhoj všichni,

už se stalo takovou vánoční tradicí, že skupinky Nové generace po celém světě a také po celé České republice dávají Bible jako dárek spolužákům. Někteří ji zabalí a přidají osobní vzkaz, jiní zase upečou perníčky a přidají kartičky s veršem.

 

Ahoj všichni!

Nová generace je organizace, která funguje z toho, co darují ochotní dárci a z toho, kolik práce odvedou dobrovolníci nasazení do služby. Jde o koordinátory, media tým a samozřejmě jednotlivé členy skupinek.

Přejeme vám všem požehnaný rok 2014!

Vypráví se příběh o chlapci, který dostal kouzelné hodiny, za jejichž pomocimohl posouvat čas dopředu. Využíval jich hojně, přeskakoval nudné hodiny ve škole i v životě, aby se dostal k těm zábavnějším. Jenže na konci svého života s lítostí zjistil, že mu proběhl mezi prsty, o tolik času přišel.

Tak se jmenuje akce, která se koná 30. listopadu v Uherském Brodě. Organizuje ji mládež AC Uherský Brod a těšit se můžete na Peťu Rattaye a jeho slovo...

Ahoj všichni!

Petr Rattay, vedoucí NG v České republice, nikdy nepromarní příležitost sdílet svoji vizi pro službu na školách tentkorát ho můžete potkat v Havířově.

A to v pátek 4. října v 18:00 v modlitebně AC Havířov. Můžete se těšit na videa, prezentace i hry. A samozřejmě také na chvály v podání skupinky z Karviné.

A pokud vám to nevyjde v pátek, stavte se v neděli, 6. října v 15:00, v modlitebně AC ve Valašském Meziříčí. Hrát bude Zemětřas a program bude podobný.Nechte se povzbudit, motivovat, nadchnout.

Milí přátelé v Šumperku okradli Tomáše Graumanna. Chci vás tímto požádat o pomoc. Situace vypadá bledě, ale náš Bůh je Bohem zázraků. Prosím, modlete se, aby se historické fotografie a dokumenty vrátili zpět do jeho rukou.

Po úspěšné konferenci v Praze, teď konference NG v Brně. Můžete se těšit na Steva Lehmana a jeho manželku Belkis. Jsou Američané a pracují na univerzitních kampusech, kde zakládají sbory. Můžete se těšit na kvalitně strávený čas.

Konference se koná v Brně 8.-9.3. 2013, začínáme v 18.00 v budově AC Brno, Životského 10.

Přihlašujte se zde (účastníkům registrovaným po 3. březnu není možno zajistit stravu).

Program konference si můžete prohlédnout zde: konferenceBrno13.pdf.

Chyběl vám Espen? Chtěli byste slyšet víc o tom, jak funguje Nová generace v jiných evropských státech a nebo dokonce v Americe? Potřebujete, aby se za vás někdo modlil a povzbudil vás v rozhodnutí být svědectvím a misionářem svým spolužákům? Tak se těšte na letošní jaro, protože se můžete těšit na několik událostí, můžete si vybrat podle toho, co vás zajímá nebo co máte nejblíž.

Blíží se Vánoce a já NGéčko pro tebe má výzvu. Chceš rozdávat Bible na škole? Blíží se Vánoce a tak pojďme zkusit rozdat nějaké Bible u vás na škole! Mno to ale stojí peníze, které je třeba sehnat, že?

Je tu pro tebe skvělá nabídka. SEŽEŇ NĚJAKÉ PENÍZE, A NGé tým TI PŘIDÁ JEDNOU TOLIK.

Strana 1 z 6