Tým NG

NG funguje jako mezidenominační služba, a proto v našem týmu najdete vedoucí z širšího evangelikálního spektra. Koordinátoři jsou tu proto, aby podporovali existující skupinky NG, iniciovali zakládání nových a celkově pomáhali šířit potřebu práce na školách ve spolupráci s místními sbory.

Pokud vnímáš Boží povolání do služby (a nedostal jsi se na VŠ) dej nám vědět.

Celá služba je rozdělena do několika regionů kde NG funguje. Jednotlivými koordinátory v České republice jsou:

Jeniffer & Steve Cuttino — manželský pár texaských misionářů, který se věnuje práci na vysokých školách v Praze — Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Dada Stehlíková — koordinátorka pro školy na Šumpersku. Má na srdci především službu dívkám. Velmi praktická na svých seminářích — Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Honza Měrka — koordinátor pro Třinecko. Skvělý kamarád, muzikant a vedoucí mládeže — Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Erika Pluskalová — koordinátorka pro Olomoucký kraj, jež touží vidět hlavně mladou generaci „chodící“ s Bohem. Postižená hudbou, galským kohoutem a teenagery z Black Sheep$. Též skvělá překladatelka — Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Jirka Šenigl — pastor SŽ Jihlava, koordinátor pro jihlavské školy, který má hluboký zájem o mladou generaci — Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Tom Galda — koordinátor okolí Valašska. Vtipný,akční, pohotový. Má za sebou mnohaleté zkušenosti práce s mládeží — Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Otík Faldyna — koordinátor Plzeňska. Nadšený evangelista i hudebník, který se nebojí říct pravdu o Bohu. Ve volném čase také píše blog (otik.ktestan.org) — Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Lenka Wojnarová — koordinátorka pro Ostravsko. Kreativní dívka se srdcem pro Krista — Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Jakub Treml — hlavní koordinátor pro Brněnsko – má na srdci vysoké školy v celé ČR — Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Honza Šimek — koordinátor pro Šluknovský výběžek. Mimo jiné talentovaný herec a sportovec jehož vášní je Kristus — Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Daniel Kunášek — koordinátor pro Kutnohorskou oblast. Mladý muž plný víry a akce — Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

David Kučera — koordinátor pro vysoké školy v Praze. Takový křesťanský Jarek Nohavica, doporučuji poslech jeho písní — Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kromě týmu koordinátorů je možné se zapojit do práce media týmu, který se podílí na tvorbě webových stránek, evangelizačních materiálů, překladů a prezentací. Pokud rád pracuješ v této oblasti kontaktuj národní kancelář.

Vedoucími jednotlivých sekcí media týmu jsou:

  • Martin Fridrich
  • Kornel Mazur
  • Katka Fridrichová
  • Filip Vaverka